ANNE CLARK ‘MRIYA’ (UA)

ода україні

Любі друзі та шанувальники, 

 

Для того, щоб підтримати тих, хто бореться за Україну на війні, я створила новий трек «Мрія – ода Україні». 

Трек буде представлений 3-ого липня на всіх цифрових платформах. Гроші від продажу треку будуть надіслані фонду Musicians Defend Ukraine. 

Щоб пітримати цю маленьку благодійну організацію ви можете заватажити або прослухати мій новий трек на всіх цифрових платформах.

З третього липня 2022 року ви зможете пожертвувати гроші від 1 фунта-стерлінга на  Anne Clark Official Bandcamp щоб придбати цей трек

Звісно ви також можете пожертвувати безпосередньо фонду Musicians Defend Ukraine  Підтримавши організацію і без купівлі треку 

Щоб дізнатись більше про цей проєкт читайте далі:

Як ми можемо лишатись незворушними, коли жахливі події відбуваються в усьому світі. Новини втрачають новизну. Змінюються заголовки. Медіа женуться вперед.
Страждання і втрати продовжуються.

Ми безпорадно спостерігаємо, як люди змушені залишати свої домівки, та систематично піддаються тяжким випробуванням, стверджуючи своє право на існування.
Попри це, існує спільнота духу, що чинить опір та відбивається.
Все своє життя, протягом всієї своєї кар‘єри, я намагалась реагувати на все це у будь-який доступний мені спосіб. Як особистість. Як артист.
Влітку 2019 мені було приємно познайомитись і попрацювати разом з незалежним кінематографістом Юрком Комаровим (Jurko Marrow) у Києві.
Тепер я маю честь співпрацювати з ним над новим твором на музику Джастіна Чуґє (Justin Ciuche) та Яна Міхаеля Енґеля (Jann Michael Engel), названим «МРІЯ – ода Україні».
Я написала текст англійською, у березні цього року. Я запитала Юрка, чи міг би він дати пораду, щодо його адаптації українською.
Він не лише повністю переклав вірш, а й зробив запис вокалу між своїми обов‘язками, як представник української культури, та захисник свободи й незалежності своєї Країни, свого народу.
Поєднавши обидва наші вокали зі струнними та ембієнтними звуками мінливого ландшафту, я зараз представляю вам МРІЮ – оду Україні.

Енн Кларк

Copyright by Anne Clark and anneclarkofficial.com 2024 - Click for privacy policy